BEZPEČNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE -
NOVÉ FUSO CANTER
Model Canter.
Připraven na téměř každou výzvu, kdykoli je to zapotřebí.

MODEL CANTER. PŘIPRAVEN NA TÉMĚŘ KAŽDOU VÝZVU, KDYKOLI JE TO ZAPOTŘEBÍ.

Pro vaši každodenní práci v příměstském prostředí potřebujete víc než jen lehký nákladní automobil. Potřebujete specialistu, nebo ještě lépe celou jednotku specialistů. Zkrátka tým, který Vám pomůže při obtížné práci a usnadní Vám každou jízdu. Tým, s kterým se dostanete dál, i když si myslíte, Nebo se vám bude zdát, že dál už nejde jet. Tým, na který se můžete kdykoliv spolehnout. Dnes i v budoucnosti.

 

OPTIMÁLNÍ UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ

Výkonný pracovní stroj
Usnadní Vám práci Ve všech náročných situacích

Nosnost podvozku 6 tun mluví sama za sebe. Canter 8,55 t vám hladce pomůže všude tam, kde se verze 7,49 t s nosností podvozku 5 t dostane na hranici svých možností. Přitom jsou obě verze maximálně obratné – jsou totiž lehčí než konkurence. Vysoká nosnost není jedinou výhodou, kterou Vám Canter nabízí. Nízká nástupní výška usnadňuje časté nastupování a vystupování, nová sériově dodávaná převodovka s dvojitou spojkou DUONIC® 2.0 umožňuje rychlé řazení bez poklesu výkonu a četné možnosti nástaveb pro vás znamenají mimořádnou flexibilitu. A pokud Vám nestačí nosnost podvozku 6 t, můžete ji u vozu Canter ještě navýšit o hmotnost přívěsu 3,5 t. Pro vozy Canter není žádný úkol příliš obtížný.
BEZKONKURENČNÍ OBRATNOST

Dobyvatel měst
S ním se dostanete dál, I když se dostanete do úzkých míst

Působíte jako řemeslný podnik nebo dodavatel pravidelně ve městě? Pak je Canter 3,5 t přesně tím pravým společníkem pro vaši práci. S nejmenším poloměrem otáčení ve své třídě a šířkou kabiny 1,70 m nebo 2 m se dostanete i do míst, která jsou pro jiné vozy nedostupná. Přitom se nemusíte vzdát jízdního komfortu. Kabiny jsou prostorné a nezávislé zavěšení kol zaručuje příjemný a zároveň dynamický zážitek z jízdy. Sami uvidíte, že s Canterem se jezdí stejně snadno jako s osobním autem. S nejdelší délkou nástavby v celém segmentu Vám Canter 3,5 t nabízí navíc řadu možností pro individuální nástavby. Město Vás očekává a Canter je připraven.
FUNKČNÍ VARIABILITA

Všestranný pomocník
Připraven na vše. Všude, kde ho potřebujete

Sníh a náledí? Náročný terén? Canter 4×4 s vysokou trakcí zůstává pevně na zemi. Ať už při zimní údržbě, ve městě nebo na cestách s velkým stoupáním. O to se postará připojitelný pohon všech kol. Při zemi se drží také provozní náklady. Díky svému vysoce účinnému motoru s objemem 3,0 litrů je Canter 6,5 t obzvlášť úsporný a splňuje novou emisní normu Euro VI. A protože právě ve veřejných službách i v zahradnictví a péči o krajinu přináší každé roční období jiné úkoly, je Canter připraven na všechno. S robustním žebřinovým rámem pro mnoho řešení nástaveb a s vysokým užitečným zatížením. Prověřte jej.
INOVATIVNÍ HOSPODÁRNOST

Všechny varianty motorů vozu Canter splňují emisní normu Euro VI a jsou velmi úsporné. Nyní sériový paket ECOFFICENCY zajišťuje ekologicky velmi šetrný provoz a současně maximální účinnost. Ovšem nesoustředili jsme se jen na vaši úsporu s Canterem během používání, středobodem našeho snažení jsou totiž celkové náklady na vlastnictví vozidla. Proto vám také poskytujeme individuální servisní nabídku v zájmu zajištění co možná nejvýhodnějšího financování a provozních nákladů pro vás.

FUSO – NEDÍLNÁ SOUČÁST FIRMY DAIMLER TRUCKS

FUSO je víc než globální hráč. FUSO je světová značka. Byla založena v roce 1932 v Japonsku a dnes je jedním z největších výrobců užitkových vozidel v Asii s pobočkami ve více než 170 zemích na pěti kontinentech a produktovým portfoliem pro všechny oblasti použití. 

 

Vzhledem k tomu, že je Canter integrální součástí divize Daimler Trucks, profitují zákazníci nejen z dlouholetých zkušeností obou značek ve výrobě užitkových vozidel, ale především z napojení na hustou síť prodeje a zákaznických služeb společnosti Daimler. Váš partner FUSO nebo Mercedes-Benz Vám rád poradí.