Ein weißer FUSO Canter fährt durch eine Stadt

Leasing. Pro váš FUSO Canter.

Pro hospodárné pořízení vašeho nového vozu FUSO Canter vám Mercedes-Benz Financial Services nabízí atraktivní nabídky leasingu – perfektně přizpůsobené vašim požadavkům. Váš prodejce FUSO vám rád připraví individuální nabídku leasingu podle vašich přání.You need to specify the column widths.

Klasický leasing

Dočasné používání.

Při leasingu za vůz FUSO Canter platíte jen to, co ve sjednané době platnosti smlouvy a v rámci smluvně zakotveného počtu ujetých kilometrů skutečně využíváte. Po uplynutí doby platnosti smlouvy je skutečný počet ujetých kilometrů vyúčtován transparentním a férovým způsobem a svůj FUSO Canter s garantovanou zůstatkovou hodnotou jednoduše odevzdáte svému prodejci zpátky. A v případě zájmu můžete hned přesedlat na nový model.

 

 

Logo Klassisches Leasing

CharterWay ServiceLeasing

Leasing a servis v jediné smlouvě.

Šetřete svůj kapitál i kapacity pomocí jediné smlouvy. Služba CharterWay ServiceLeasing vám přináší spojení výhod dvou produktů, tedy leasingu a servisu. Svými měsíčními splátkami tak pokryjete nejen samotné užívání vozidla, ale také požadované servisní služby. Vozidlo, servis a management – vše za pevně stanovenou měsíční částku. Tak můžete ovládat a šetřit podstatnou část svých nákladů na vozový park.

 

 

Logo CharterWay Service Leasing