FUSO Value Parts

Kdy dělat kompromisy ohledně kvality a výkonu náhradních dílů, které potřebujete pro provoz své firmy?
Krátká odpověď je: Nikdy! S náhradními díly od FUSO Value Parts (FVP), druhé značky společnosti FUSO, získáte vysoce přesné originální výrobky se zárukou FUSO za výrazně nižší ceny.
Pokud hledáte vysoce kvalitní náhradní díly za přijatelné ceny, FUSO Value Parts jsou pro vás tou pravou volbou.

FUSO Value Parts představuje řešení s nejlepším poměrem ceny a výkonu pro vozidla FUSO Canter, jejichž záruka vypršela. Nabízíme širokou škálu dílů, zejména pro modely Canter TB a TD. Sortiment zahrnuje mimo jiné olejové, vzduchové a palivové filtry, lišty stěračů, vodní čerpadla, brzdy, osvětlovací prostředky a klínové řemeny, aby se vozidlo udržovalo v perfektním stavu. Aktuální produktová řada bude brzy rozšířena o další náhradní díly.

 

Das Logo von FUSO Value Parts

Prostřednictvím našeho profesionálního servisu vám poskytne podporu při kontrole vozidla a odborně vybereme nejvhodnější díly FUSO Value parts pro vaše vozidlo Canter. Používáme pouze špičkové vybavení a systémy od společnosti FUSO za dodržení všech norem, takže je vždy zaručena bezpečnost. Jednoduše v tomto katalogu zkontrolujte, zda jsou k dispozici požadované díly. Další informace získáte u místního prodejce FUSO.