Náš servis je tu pro vaši vyšší výkonnost

Váš Canter je právě takový jako vy: Vyznačuje se vysokou spolehlivostí. A pokud přesto dojde k poruše, jsou tu pro vás servisní střediska v celé Evropě s 24hodinovou službou pro případ poruchy ve většině evropských zemí. 7 dní v týdnu pomocí národních horkých linek pro vaši maximální mobilitu.


Prodejní síť

 

Canter se nabízí ve 32 evropských zemích v rámci prodejní sítě FUSO (ve spolupráci s prodejní sítí užitkových vozidel Mercedes-Benz). Přes 800 servisních středisek je připraveno vám poskytnout optimální servisní péči a zajistit maximální zákaznickou spokojenost.

 

Servisní síť Mitsubishi:

Belgie, Irsko, Portugalsko

 

Organizace Mercedes-Benz:

Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Německo, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Izrael, Itálie, Chorvatsko, Lotyšsko, Litva, Makedonie, Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Rakousko, Polsko, Rumunsko, Švédsko, Švýcarsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Česká republika, Velká Británie, Kypr

 

Ersatzteil eines FUSO Canter

Servisní síť FUSO

Děláme vše proto, abyste zůstali mobilní

Víme, jak moc je pro vás mobilita důležitá. Potřebujete podporu, abyste zase byli mobilní? Naše servisní střediska vám v celé Evropě nabízí následující standardizované služby:

 

  • Veškeré práce pro vás provedeme za transparentní ceny.
  • Než provedeme další práce navíc, požádáme vás o jejich odsouhlasení.
  • Pomoc k dispozici 24 hodin denně. Nouzová servisní služba Canter. 0800 9 067 272 * (Evropská Hotline)

* Telefonáty ze všech německých sítí jsou zdarma. Platí pro vozidla do stáří tří let od data první registrace.

 

U nového vozu Canter se servisní práce provádí buď každých 40 000 kilometrů nebo alespoň jednou ročně (podle toho, co nastane dřív). Návštěva v servisu udrží váš Canter v perfektní formě díky profesionální údržbě s pomocí originálních dílů za férovou cenu. Váš vůz FUSO podrobíme pečlivé prohlídce. Součástí našich poprodejních služeb jsou také případné potřebné opravy.

 

3letá záruka výrobce

Vůz Canter je robustní po dlouhá léta. Díky kataforéznímu lakování prostoru řidiče, práškově lakovanému rámu a vysoce kvalitní konzervaci dutin nabízí dlouhodobou ochranu proti korozi na špičkové úrovni. Proto vám také nabízíme záruku na nové vozidlo, která v evropské konkurenci patří na špičku:

 

  • Záruka na nové vozidlo v délce 3 let
  • Nebo do celkového nájezdu 100 000 km
  • Pro všechny vozy Canter od 3,5 t do 8,55 t
  • Na spodní rám, hnací ústrojí a komponenty dodávané z výroby

 

V prvním roce se záruka na nové vozidlo poskytuje bez ohledu na kilometrový nájezd. Výjimky z těchto záručních podmínek naleznete v servisní knížce vozidla.

 

 

Logo 3 Jahre Herstellergarantie FUSO