Omlouváme se. Nic jsme nenašli.

 • DÍLY CANTER.
  PŘIPRAVENOST PRO ZNAČKOVOU KVALITU.

  Originální díly, KVALITNÍ díly, příslušenství

logo

SPOLEHLIVÁ KVALITA. DÍLY PRO CANTER.

NÁHRADNÍ DÍLY

 • VYSOKÉ STANDARDY.
  ORIGINÁLNÍ DÍLY FUSO.

  Originální díly FUSO představují komplexní zkušenosti s vývojem. Jsou přesně vyrobeny z vybraných materiálů a jsou také přizpůsobeny požadavkům všech funkcí vozidla. Použití originálních dílů FUSO zaručuje kvalitu servisu až do nejmenších detailů. Tato kvalita se vyplatí a přispívá k bezpečnosti a hospodárnosti vozu Canter.

 • PŘÍZNIVÉ CENY.
  FUSO VALUE PARTS.

  S náhradními díly FUSO Value Parts (FVP), druhou značkou dílů FUSO, získají zákazníci vysoce kvalitní originální výrobky se zárukou FUSO za výrazně nižší ceny. Díky nejlepšímu poměru cena/výkon jsou ideálním řešením například pro vozidla Canter, kterým vypršela záruční doba. Pokud jsou požadovány vysoce kvalitní náhradní díly za přijatelné ceny, FUSO Value Parts jsou tou správnou volbou.

 • INDIVIDUÁLNÍ PŘÁNÍ.
  PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO CANTER.

  Originální příslušenství FUSO pro model Canter nabízí širokou škálu doplňkové výbavy pro ještě větší komfort, ještě větší bezpečnost a větší potěšení z jízdy. Individuálně a zcela podle přání a požadavků zákazníka. Zejména originální příslušenství a řešení pro dodatečnou výbavu Canter TF přispívají k dalšímu zlepšení vzhledu, jízdního komfortu a funkčnosti.