Omlouváme se. Nic jsme nenašli.

  • FUSO VALUE PARTS.
    PRO TY, KTERÝM ZÁLEŽÍ NA CENĚ.

    Nejlepší poměr cena/výkon

logo

PŘÍZNIVÉ CENY. FUSO VALUE PARTS.

S náhradními díly FUSO Value Parts (FVP), druhou značkou dílů FUSO, získají zákazníci vysoce kvalitní originální výrobky se zárukou FUSO za výrazně nižší ceny. Díky nejlepšímu poměru cena/výkon jsou ideálním řešením například pro vozidla Canter, kterým vypršela záruční doba. Pokud potřebujete vysoce kvalitní náhradní díly za přijatelné ceny, FUSO Value Parts jsou tou správnou volbou.

FUSO Value Parts zahrnují širokou škálu čísel dílů, především pro modely Canter TB a TD. Nabídka zahrnuje olejové, vzduchové a palivové filtry, stěrače, vodní čerpadla, brzdy, žárovky a klínový řemen. Stávající produktová řada bude postupně rozšiřována o další náhradní díly.

Společnost FUSO podporuje zákazníky profesionálním servisem při prohlídce vozidla Canter a profesionálně vybírá vhodné díly FUSO Value Parts. Používají se pouze špičková zařízení a systémy FUSO a díky dodržování všech norem je vždy zaručena bezpečnost.

V katalogu jsou uvedeny všechny dostupné díly. Zákazníci mohou kdykoli získat další informace a pomoc od svého prodejce FUSO.

PRVNÍ ADRESA.
SÍŤ PRODEJCŮ A SERVISŮ CANTER.

FUSO Canter je produktem společnosti Daimler Truck AG a je k dispozici ve 32 evropských zemích.
V celé Evropě nabízí síť více než 800 servisních míst Mercedes-Benz poradenství,
prodej, údržbu a opravy souvisejících s vozidlem Canter v té nejvyšší kvalitě.

DALŠÍ INFORMACE. VÍCE OD CANTER.