Omlouváme se. Nic jsme nenašli.

  • CANTER. PŘIPRAVEN NA JAKÝKOLI ÚKOL, AŤ UŽ V JAKÉMKOLI OBORU.

    Distribuční doprava, stavebnictví, zahradní úpravy, komunální služby

logo

NEJLEPŠÍ VOLBA. CANTER PRO SPECIÁLNÍ ÚČELY.

AGILNÍ A POHODLNÉ. FUSO CANTER V DISTRIBUČNÍ DOPRAVĚ.

Díky svým kompaktním rozměrům je Canter ideální pro rozvoz a servis ve městě a městském prostředí. Jako Canter 3,5 t nabízí poloměr otáčení 10,2 m, což je ve své třídě bezkonkurenční hodnota. Zároveň může v závislosti na tělese nabízet vysoký objem nákladu.

Praktičnost modelu Canter dokazuje například výhodná koncepce interiéru, která umožňuje velkou šířku nástupního prostoru. Díky moderním asistenčním a bezpečnostním systémům přispívá Canter také k vyšší bezpečnosti silničního provozu. Plně elektrický FUSO eCanter je k dispozici pro lokální bezemisní městskou logistiku, která je stále žádanější ve více oblastech.

ROBUSTNÍ A EFEKTIVNÍ.
FUSO CANTER VE STAVEBNICTVÍ.

Canter pro použití na staveništi je odolný díky ocelovému žebříkovému rámu odolnému proti zkroucení. Díky mimořádně vysoké nosnosti podvozku Canter 7,5 t a Canter 8,55 t toho však zvládne také hodně. Pro dočasné zvýšení trakce může Canter nabídnout bezkonkurenční hospodárnost ve variantě 4×4 s volitelným pohonem všech kol.

Díky třem různě velkým variantám kabiny, které si můžete vybrat v závislosti na tonáži, umožňuje Canter mimořádně kompaktní vnější rozměry i zvýšené nároky na počet sedadel. Tovární nástavby FUSO pro valníky a sklápěče přímo za kabinou nabízejí na přání nekomplikované kompletní řešení vozidla.

PRAKTICKÉ A FLEXIBILNÍ.
FUSO CANTER V ZAHRADNICTVÍ A KRAJINÁŘSTVÍ.

Ať už se pohybujete po úzké dálnici, nebo máte na palubě až sedmičlennou posádku, Canter je vám k dispozici. Tři různé varianty kabiny, které lze zvolit v závislosti na tonáži, nabízejí řešení šité na míru vašim potřebám. Nezávislé zavěšení kol v modelu Canter 3,5 t poskytuje všem cestujícím mimořádně dynamický a bezpečný zážitek z jízdy.

Díky robustnímu ocelovému žebřinovému rámu s profilem C Canter unese téměř cokoli a až 3,5 tuny tažné síly poskytují ještě větší flexibilitu při plánování přepravních operací. Canter je také ideálním přepravním vozidlem pro jeřáby, které umožňuje samostatnou nakládku a vykládku i těžšího zboží přímo na místě.

VŠESTRANNÝ A SPOLEHLIVÝ.
FUSO CANTER V KOMUNÁLNÍM POUŽITÍ.

Obrovská všestrannost Canteru ve všech tonážích a modelech je nejlepším předpokladem pro širokou škálu přepravních úkolů, které v obci vznikají v létě i v zimě. Ve verzi 4×4 s volitelným pohonem všech kol kombinuje Canter flexibilitu orientovanou na požadavky a hospodárnost orientovanou na spotřebu velmi zvláštním způsobem. Díky třem různým variantám kabiny v závislosti na tonáži kombinuje ideální prostor s kompaktními vnějšími rozměry.

Canter již nabízí přizpůsobitelné komfortní funkce pro řidiče přímo z výroby a má v nabídce další možnosti výbavy. Moderní asistenční a bezpečnostní systémy v modelu Canter navíc poskytují podporu řidiči a přispívají k větší bezpečnosti ostatních účastníků silničního provozu.

PRVNÍ ADRESA.
SÍŤ PRODEJCŮ A SERVISŮ CANTER.

FUSO Canter je produktem společnosti Daimler Truck AG a je k dispozici ve 32 evropských zemích.
V celé Evropě nabízí síť více než 800 servisních míst Mercedes-Benz poradenství,
prodej, údržbu a opravy souvisejících s vozidlem Canter v té nejvyšší kvalitě.

DALŠÍ INFORMACE. VÍCE OD CANTER.