Omlouváme se. Nic jsme nenašli.

  • BLOG CANTER.
    PŘIPRAVEN NA ZÁBAVU.

    Vozidlo, technologie, lidé

logo

ZÁŽITKY.
PŘÍBĚHY CANTER.

  • Vše
  • Canteratwork
  • eCanter
  • FUSO

IN SERIES PRODUCTION. FUSO CELEBRATES THE START OF PRODUCTION OF THE NEXT GENERATION eCANTER

“This day marks a new chapter in the history of Mitsubishi FUSO Truck Europe. As series production of the Next Generation eCanter is starting today,” announced Arne Barden, CEO of Mitsubishi FUSO Truck Europe (MFTE), proudly in front of over 100 guests from politics, business and the press.

eCanter

PODROBNĚ. FUSO EUROPE A CANTER V DETAILU.

S FUSO Europe získala značka a model Canter v Německu zhruba před 20 lety novou prodejní organizaci jako součást společnosti Daimler Trucks. Erk Roennefarth, nyní vedoucí marketingu a produktového managementu pro Evropu, pracuje ve společnosti od té doby – a ví toho o Canteru, průkopnické práci a lásce k němu opravdu hodně.

FUSO

ZELENÝ PALEC NAHORU. FUSO CANTER PŘESVĚDČIL ODBORNÍKY NA TERÉNNÍ ÚPRAVY VE SPOLEČNOSTI SCHELLHEIMER GMBH.

Společnost Schellheimer Garten- und Landschaftsbau GmbH mění sny svých zákazníků o zahradě ve skutečnost. Profesionálové v oblasti zahradní a krajinářské architektury se při přepravě spoléhají na FUSO Canter.

Canteratwork

BUDOUCNOST JIŽ DNES. PRVNÍ PLNĚ ELEKTRICKÝ eCANTER PRO LOGISTIKU DHL, DB SCHENKER, RHENUS A DACHSER.

První čistě elektricky poháněné sériové vozy FUSO eCanter, které vyjely na evropské silnice, nyní slouží logistickým gigantům DHL, DB Schenker, Rhenus a Dachser.

Canteratwork
eCanter
FUSO

UDRŽITELNÁ PLECHOVKA PIVA. FUSO eCANTER JAKO SPECIÁLNÍ CISTERNA PRO PIVOVARY HEINEKEN.

Plně elektrický vůz FUSO eCanter se speciální cisternovou nástavbou rozváží pivo Heineken v Amsterdamu bez emisí a hluku.

Canteratwork
eCanter

POSLEDNÍ KILOMETRY. POSTNL ROZŠIŘUJE MĚSTSKOU LOGISTIKU BEZ EMISÍ S FUSO eCANTER.

Se svým plně elektrickým vozem FUSO eCanter realizuje společnost PostNL ideální verzi městské distribuční dopravy – bez emisí a s tichým provozem.

Canteratwork
eCanter

VEŘEJNÉ SLUŽBY. TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA KOSTNICE SPOLÉHAJÍ NA FLEXIBILNÍ VOZIDLO FUSO CANTER.

Údržba a péče o veřejná prostranství ve městě je úkolem technických služeb města Kostnice (TBK). Součástí týmu komunálních služeb je také několik vozidel FUSO Canter.

Canteratwork