Omlouváme se. Nic jsme nenašli.

  • ORIGINÁLNÍ PCV FILTR FUSO

ORIGINÁLNÍ PCV FILTR FUSO

Ventil odvětrávání klikové skříně (PCV ventil) umožňuje recirkulaci výfukových plynů, čímž prodlužuje životnost motoru a snižuje jeho dopad na životní prostředí.
Ventil obsahuje filtr pro oddělení oleje a odvětrávaných plynů, který zajišťuje, že se do olejové vany vrací pouze vyčištěný olej, čímž se snižuje koroze motoru. Pokud není filtr PCV pravidelně měněn, může vzniklý tlak v motoru způsobit únik oleje nebo požár motoru. Může také způsobit poškození motoru nebo zkrátit jeho životnost.

Zajišťují nejvyšší bezpečnostní standardy. Nekvalitní ventily PCV mohou způsobit nárůst tlaku v motoru, což může vést k úniku oleje, požáru motoru nebo jinému poškození, které může v konečném důsledku zkrátit životnost motoru. Originální filtry PCV zajišťují bezpečnou jízdu za všech okolností. Pravidelná výměna je nutná, protože bez výměny původního filtru PCV hrozí poškození motoru v důsledku olejové mlhy, která se dostává do sacího systému se spalinami. Lze je používat dlouhodobě, protože jsou odolnější a mají dlouhou životnost, na rozdíl od většiny filtrů jiných výrobců, které vyžadují častou výměnu.

Výhody originálních filtrů PCV FUSO:

  • Dlouhodobě lepší poměr ceny a výkonu
  • Zajistí, aby do motoru přicházel pouze vyčištěný olej
  • Sníží nárůst tlaku v motoru
  • Pomůže prodloužit životnost motoru
  • Sníží dopad na životní prostředí.

PRVNÍ ADRESA.
SÍŤ PRODEJCŮ A SERVISŮ CANTER.

FUSO Canter je produktem společnosti Daimler Truck AG a je k dispozici ve 32 evropských zemích.
V celé Evropě nabízí síť více než 800 servisních míst Mercedes-Benz poradenství,
prodej, údržbu a opravy souvisejících s vozidlem Canter v té nejvyšší kvalitě.