Omlouváme se. Nic jsme nenašli.

 • SLUŽBY FUSO.
  PŘIPRAVENO PRO INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKY.

  Financování, pronájem, pojištění, pronájem, ojetá vozidla

logo

PŘESVĚDČIVÁ NABÍDKA. SLUŽBY FUSO.

 • DOBRÝ OBCHOD.
  FINANCOVÁNÍ FUSO.

  Skupina Daimler Truck Financial Services chápe potřeby svých zákazníků a nabízí zajímavé alternativy k nákupu vozu FUSO Canter za hotové. Zákazníci mohou u svého prodejce FUSO získat podrobné poradenství ohledně různých produktů financování a přípravy individuální nabídky.

 • POLOVIČNÍ PRONÁJEM.
  LEASING FUSO.

  Pro ekonomický nákup nového vozu FUSO Canter nabízí skupina Daimler Truck Financial Services atraktivní leasingová řešení – dokonale přizpůsobená požadavkům konkrétního zákazníka. Zákazníci mohou u svého prodejce FUSO získat leasingové nabídky na míru.

 • OD ZÁKLADU.
  POJIŠTĚNÍ FUSO.

  FUSO Canter je přesvědčivý z hlediska bezpečnosti. Přesto je lepší být v bezpečí než litovat. S pojištěním nákladních vozidel se zákazníci FUSO v každém případě spoléhají na produkt, jehož rozsah výhod je rovněž přesvědčivý. Poradenství a prodej výrobků zajišťují prodejci FUSO.

ALTERNATIVA CANTER.
PŮJČOVNA A VRCHNÍ POUŽITÁ.

 • MERCEDES-BENZ CHARTERWAY.
  JEDNODUŠE SI PRONAJMOUT CANTER.

  Pronajměte si Canter a začněte okamžitě – s CharterWay. CharterWay nabízí svým zákazníkům individuálně kombinovatelné moduly služeb, od servisu přes pronájem až po leasing. Mohou si vybrat to správné řešení z flotily více než 8 000 pronajatých vozidel. Alternativně nabízí služba pronájem Charterway individuálně kombinovatelné služby a transparentní náklady pro zajištění mobility. Díky tomu je o zákazníky CharterWay dobře postaráno po celou dobu – od prvního do posledního kilometru.

 • TRUCKSTORE.
  KOUPIT CANTER TOP POUŽITÝ.

  TruckStore je první evropská adresa pro nákup a prodej ojetých nákladních vozidel. TruckStore samozřejmě nabízí i mladá ojetá užitková vozidla FUSO. Kompletní karoserie k okamžitému použití. V TruckStore pracují lidé, kteří rozumí oboru a individuálním požadavkům svých zákazníků. Pomáhají zákazníkům najít správné vozidlo i nejlepší servisní komponentu pro tyto požadavky. Z plošiny do chladicího boxu. Od financování po zpětný odkup. S komplexní záruční ochranou.

REGULOVANÝ PROCES.  ZPĚTNÝ ODBĚR VYŘAZENÝCH VOZIDEL FUSO.

ZPĚTNÝ ODBĚR VOZIDEL S UKONČENOU ŽIVOTNOSTÍ S MAXIMÁLNÍ POVOLENOU HMOTNOSTÍ 3,5 t

Od doby, kdy vstoupil v platnost zákon ELV*, mají zákazníci možnost vrátit své staré vozidlo výrobci za následujících podmínek:

 • Jedná se o motorové vozidlo do 3,5 t.
 • Ve vozidle jsou všechny základní součásti, jako je pohon (motor, převodovka atd.), podvozek, karoserie, katalyzátor nebo elektronické řídicí jednotky.
 • Ve vozidle není žádný odpad.
 • Vozidlo je nebo bylo registrováno v zemi Evropské unie nejméně jeden měsíc před vyřazením z provozu.
 • Doklady o registraci se předávají spolu s vozidlem.

*Směrnice o vozidlech s ukončenou životností – směrnice EU 2000/53/ES upravuje demontáž a recyklaci motorových vozidel v Evropské unii. Cílem směrnice je snížit množství odpadu z vozidel. Tato směrnice ukládá členským státům EU povinnost organizovat systémy zpětného odběru vozidel s ukončenou životností. Směrnice byla v Německu implementována 1. července 2002, kdy vstoupila v platnost vyhláška o vozidlech s ukončenou životností.

DOKLAD O VYUŽITÍ

K odhlášení vozidla s ukončenou životností z registru je nutné tzv. potvrzení o likvidaci. Toto potvrzení o likvidaci potvrzuje řádnou likvidaci vozidla. Toto potvrzení o likvidaci mohou vydávat pouze certifikované demontážní firmy, certifikovaná a autorizovaná sběrná místa nebo sběrná místa určená výrobcem.

VÝKUPNÍ CENTRA

Aby se zákazníci mohli snadno zbavit svého vozidla s ukončenou životností, provozuje společnost Daimler Truck AG celostátní síť sběrných míst, která stará vozidla bezplatně odebírají. Smluvně vázaná demontážní zařízení jsou certifikována nezávislými odborníky v souladu s vyhláškou o vozidlech s ukončenou životností a splňují všechny zákonné požadavky. Kromě toho jsou kontrolovány a monitorovány podle kritérií kvality společnosti Daimler Truck AG.

Zákazníci, kteří chtějí bezplatně odevzdat své vozidlo FUSO s ukončenou životností, mohou kontaktovat provozovatele sítě zpětného odběru, kterým je společnost Callparts Recycling GmbH, na telefonním čísle 033233 70-911 (k dispozici od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 16:30 a v pátek od 8:00 do 15:00).

DRUHOTNÉ VYUŽITÍ

Nejprve se z vozidla povinně vypustí všechny provozní kapaliny (např. olej, brzdová kapalina) a recyklují se. Poté se znovu použitelné díly a recyklovatelné materiály demontují. Tyto materiály, jako je sklo, pneumatiky a velké plastové díly, se zpracovávají v oddělených recyklačních kanálech. Zbylé karoserie se rozdrtí, rozdělí na jednotlivé frakce a ty se pak v co největší míře vracejí do materiálového oběhu.

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Více opakovaného použití znamená méně likvidace. Ochrana životního prostředí je jedním z klíčových cílů společnosti Daimler Truck AG. To znamená šetrné využívání přírodních zdrojů. Již při vývoji vozidel se kladl velký důraz na ekologický a recyklační design. Dobrým příkladem je použití nesmíšených materiálů na nárazníky a obklady podvozku. Ty umožňují snadnou demontáž a kvalitní recyklaci materiálu. Kromě toho se používají obnovitelné suroviny, jako jsou kokosová vlákna nebo sisal. Výhody jsou zřejmé: jsou šetrné k životnímu prostředí a recyklovatelné. Společnost Daimler Truck AG se ve svých ekologických směrnicích zavazuje k neustálému zlepšování ekologické kompatibility svých výrobků. Toto měřítko je každodenní orientací pro další optimalizaci ekologické bilance vozidel.