Omlouváme se. Nic jsme nenašli.

 • FINANCOVÁNÍ VOZU FUSO.
  JSME PŘIPRAVENÍ VÁM PORADIT.

  Modely financování

logo

DOBRÝ OBCHOD. FINANCOVÁNÍ SPOLEČNOSTI FUSO.

 • STANDARDNÍ FINANCOVÁNÍ.

  ALTERNATIVA K NÁKUPU V HOTOVOSTI.

  Standardní financování prostřednictvím Daimler Truck Financial Services Group nabízí atraktivní podmínky na základě specifikací zákazníka. Výši akontace a požadovanou dobu trvání smlouvy určíte společně s prodejcem FUSO. Tyto dva faktory spolu s pořizovací cenou nového vozu FUSO Canter určují výši měsíčních splátek. Po zaplacení poslední splátky přechází vozidlo FUSO Canter do vlastnictví zákazníka.

 • FINANCOVÁNÍ POSLEDNÍ SPLÁTKY.

  VYUŽÍT FINANČNÍ SVOBODU.

  Financování na konečné splátky nabízí větší svobodu díky nižším měsíčním splátkám. Zákazník se ve smlouvě o financování dohodne na vyšší konečné splátce, kterou splatí na konci smlouvy. V průběhu trvání smlouvy však má výhodu nižších splátek a získává tak větší finanční svobodu.

 • PLUS3-FINANZIERUNG.

  FLEXIBILITA INDIVIDUÁLNÍ KALKULACE.

  Po skončení smlouvy nabízí financování Plus3 tři možnosti, jak s vozem FUSO Canter naložit.

  Zákazník se rozhodne, zda

  • si ponechat vůz FUSO Canter po zaplacení poslední splátky,
  • využít následné financování na splacení poslední splátky nebo vrátit vůz
  • FUSO Canter v garantované zůstatkové hodnotě.
 • FINANCOVÁNÍ POMOVÍ SEZÓNNÍCH SPLÁTEK.

  FINANČNÍ KOMPENZACE SEZÓNNÍCH VÝKYVŮ.

  Mnoho odvětví je závislých na počasí a ročních obdobích. FUSO se tomu přizpůsobuje: Při sezónním splátkovém financování se smlouva uzavírá na základě objednávek zákazníka. Výše měsíčních splátek se přizpůsobuje průběhu podnikání. Zákazník tak zůstává likvidní za všech okolností a má nejlepší vyhlídky i za nepříznivého počasí.

¹ Možnost vrácení je založena na dodatkové smlouvě ke smlouvě o financování Plus3, která je uzavřena přímo mezi zákazníkem a prodejcem. Na to se vztahují podmínky zpětného odkupu sjednané v tomto dokumentu.

 • OD ZÁKLADU.
  POJIŠTĚNÍ FUSO.

  FUSO Canter je přesvědčivý z hlediska bezpečnosti. Přesto je lepší být v bezpečí než později litovat. S pojištěním nákladních vozidel se zákazníci FUSO v každém případě spoléhají na produkt, jehož rozsah výhod je rovněž přesvědčivý. Poradenství a prodej výrobků zajišťují prodejci FUSO.

 • POLOVIČNÍ PRONÁJEM.
  LEASING FUSO.

  Pro ekonomický nákup nového vozu FUSO Canter nabízí skupina Daimler Truck Financial Services atraktivní leasingová řešení – dokonale přizpůsobená požadavkům konkrétního zákazníka. Zákazníci mohou u svého prodejce FUSO získat leasingové nabídky na míru.