Omlouváme se. Nic jsme nenašli.

 • FUSO LEASING.
  NABÍZÍME ŘADU MOŽNOSTÍ.

  Leasingové modely

logo

POLOVIČNÍ PRONÁJEM. LEASING FUSO.

KLASICKÝ LEASING.

DOČASNÉ POUŽÍVÁNÍ.

Při leasingu platí zákazník za svůj vůz FUSO Canter pouze tolik, kolik skutečně spotřebuje během sjednané doby trvání smlouvy a v rámci kilometrů uvedených ve smlouvě. To se vyplatí hned dvakrát: podmínky u Daimler Truck Financial Services Group jsou atraktivní a leasingová splátka je obvykle daňově uznatelná jako podnikatelský výdaj, pokud je FUSO Canter používán pro komerční účely. Po skončení smlouvy zákazník jednoduše vrátí vozidlo FUSO Canter svému prodejci za garantovanou zůstatkovou hodnotu – a v případě potřeby přejde na nový model.

SERVISNÍ LEASING CHARTERWAY.

LEASING A SERVIS V RÁMCI JEDNÉ SMLOUVY.

Šetřete kapitál a kapacitu s jedinou smlouvou – CharterWay pronájem služeb kombinuje výhody dvou produktů, a to pronájmu a servisu. Měsíční splátky pokrývají nejen používání vozidla, ale také požadované služby. Vozidlo, servis a správa podle vašeho výběru včetně ochrany proti škodám GAP – to vše za jednu pevnou měsíční cenu. Zákazníci tak mohou regulovat podstatnou část nákladů na svůj vozový park a zároveň ušetřit.

KOMUNÁLNÍ LEASING.

VOZOVÝ PARK NA MÍRU.

Obecní rozpočty jsou často napjaté. Komunální leasing od Daimler Truck Financial Services Group proto nabízí úspěšnou alternativu k nákupu. Ať už je všestranný vůz FUSO Canter používán k jakýmkoli úkolům, zákazník platí pouze za používání vozidla na leasing po dobu trvání smlouvy. Díky pravidelné obměně vozidel po skončení smlouvy se obce mohou vždy spolehnout na vozový park, který splňuje jejich aktuální požadavky a je vybaven nejmodernějšími technologiemi.

KRYTÍ RIZIK GAP.

ZAHRNUTO VE VŠECH LEASINGOVÝCH PRODUKTECH.

V případě krádeže nebo ekonomicky uznané totální škody kryje skupina Daimler Truck Financial Services svým zákazníkům takzvané riziko GAP bez příplatku ve všech leasingových smlouvách a smlouvách CharterWay ServiceLeasing.

GAP označuje rozdíl, který může vzniknout mezi hodnotou vypořádání leasingové smlouvy a úhradou pojistného plnění v případě odpovědnosti z komplexního pojištění. Díky integrované ochraně proti rozdílu mohou zákazníci v klidu využívat výhod leasingu.

 • OD ZÁKLADU.
  POJIŠTĚNÍ FUSO.

  FUSO Canter je přesvědčivý z hlediska bezpečnosti. Přesto je lepší být v bezpečí než později litovat. S pojištěním nákladních vozidel se zákazníci FUSO v každém případě spoléhají na produkt, jehož rozsah výhod je rovněž přesvědčivý. Poradenství a prodej výrobků zajišťují prodejci FUSO.

 • DOBRÝ OBCHOD.
  FINANCOVÁNÍ FUSO.

  Skupina Daimler Truck Financial Services chápe potřeby svých zákazníků a nabízí zajímavé alternativy k nákupu vozu FUSO Canter za hotové. Zákazníci mohou u svého prodejce FUSO získat podrobné poradenství ohledně různých produktů financování a přípravy individuální nabídky.