Vier weiße FUSO Canter und ein roter FUSO Canter in einer Stadt

Financování. Pro váš FUSO Canter.

Pokud nechcete ihned zaplatit kupní cenu v plné výši, nabízí vám skupina Mercedes-Benz Financial Services zajímavé alternativy k nákupu za hotové. Váš prodejce FUSO vám rád poradí ohledně různých produktů pro financování a na přání vám vytvoří individuální nabídku.Standardní financování

Alternativa k nákupu za hotové.

Standardní financování prostřednictvím Mercedes-Benz Financial Services přináší atraktivní podmínky i doby financování podle vašich požadavků. Společně se svým prodejcem FUSO určíte výši akontace a požadovanou dobu splácení. Vedle kupní ceny vašeho nového vozu FUSO Canter tyto dva faktory určují výši vašich měsíčních splátek. A se zaplacením poslední splátky FUSO Canter přejde do vašeho vlastnictví.

 

 

Logo Standard-Finanzierung

Financování se závěrečnou splátkou 

Optimální využití finančního rámce.

Chcete si zachovat větší finanční rezervu díky menší měsíční splátce? Pak vám doporučujeme financování s koncovou splátkou. V takovém případě si ve smlouvě o financování sjednáte vyšší koncovou splátku, kterou uhradíte ke konci smlouvy. Po dobu platnosti smlouvy tak profitujete z nižších splátek a vytvoříte si tak určitou finanční rezervu.

 

Logo Schlussraten-Finanzierung

Financování Plus3 

Individuálně vypočtená flexibilita.

Financování Plus3 vám na konci platnosti smlouvy ponechá tři možnosti, jak můžete dále naložit se svým vozem FUSO Canter.

 

Sami se rozhodnete, zda

  1. si svůj vůz FUSO Canter po zaplacení koncové splátky ponecháte,

  2. uzavřete smlouvu o následném financování k amortizaci koncové splátky nebo

  3. svůj vůz FUSO Canter vrátíte s garantovanou zbytkovou hodnotou (1).

     
Logo Plus3-Finanzierung

(1) Možnost vrácení vozidla spočívá v doplňkovém uzavření smlouvy o financování Plus3, která se uzavírá přímo mezi vámi a vaším prodejcem. Pro toto ujednání platí sjednané podmínky vrácení vozidla.